معرفی هتل های ریکسوس RIXOS HOTELS

هتل های لوکس و زیبای زنجیره ای ریکسوس RIXOS HOTELS به نامی آشنا برای همه مسافرین تبدیل شده است. برای شناخت بیشتر نسبت به هتل های ریکسوس با هرمس همراه باشید.

هتل های زنجیره ای ریکسوس RIXOS HOTELS

امروزه هتل های زنجیره ای ریکسوس RIXOS HOTELS به نامی آشنا برای مسافرین تبدیل شده است . گروه زنجیره ای هتل های ریکسوز RIXOS HOTELS در سال ۲۰۰۰ در منطقه آنتالیا در شهر ترکیه فعالیت خود را آغاز کرد. اغلب مسافرینی که با تور ترکیه به شهر های مختلف ترکیه سفر کرده اند، با این گروه هتل ها آشنایی دارند . این هتل که در حال حاضر دارای ۱۰ شعبه در داخل ترکیه و ۱۴ شعبه در خارج از ترکیه است ، یکی از سریع ترین مارک ها و برند های لوکس و ۵ ستاره در صنعت هتلداری است که ظرف مدت زمان کوتاهی رشد بسیار چشمگیری داشته است . در مجموعه این هتل ها در حال حاضر دارای ۶۵۰۰ کارمند میباشد .

این گروه هتل ها به دلیل سرویس لوکس و مهمان نوازی و سیستم غذایی منحصر به فرد خود برنده چندین جایزه بین المللی در سطح دنیا شده است و بسیار از افراد سرشناس و مشهور ، اقامت در این هتل ها را به دیگر هتل ها ترجیح میدهند . در حال حاضر لوکس ترین هتل های ترکیه را ، این گروه هتل ها تشکیل میدهند.

معرفی هتل های ریکسوس

معرفی بهترین هتل های ریکسوس در ترکیه RIXOS HOTELS

  • رکسوس پرمیوم ( RIXOS PREMIUM )

این هتل یکی از مشهورترین هتل در این گروه هتل ها است . در گروه ریکسوس های پرمیوم معروف ترین آن ریکسوس پرمیوم در منطقه بلک در آنتالیا است.اما ریکسوس پرمیوم انواع دیگری هم دارد : 1) هتل ریکسوس پرمیوم گوچک rixos premium goçek در در منطقه فتحیه در جنوب ترکیه و در کنار دریا 2) هتل ریکسوس پرمیوم بدروم rixos premium bodrum در شهر بدروم ترکیه 3) هتل ریکسوس پرمیوم تکیروا rixos premium tekirova در کنار دریای مدیترانه در منطقه تکیروا شهر کمر

RIXOS PREMIUM

  • رکسوس داون تاون (Rixos Downtown)

هتل رکسوس داون تاون یک هتل شهری است و در وسط شهر آنتالیا واقع شده است و نزدیک ترین هتل از سری هتل های رکسوس به فرودگاه این شهر می باشد.

 

RIXOS DOWNTOWN

  • ریکسوس لند آو لجندز ( RIXOS LAND OF LEGENDS )

یکی از افتخارات این گروه هتل های زنجیره ای و یکی از بزرگترین مجموعه های تفریحی با تفریحات کامل و بی نظیر در منطقه بلک است .

RIXOS LAND OF LEGENDS

  • ریکسوس سان گیت ( RIXOS SUNGATE )

هتل رکسوس سانگیت بزرگترین هتل از سری هتل های رکسوس در ترکیه از نظر تعداد اتاق است اما ازنظر مساحت ‏رکسوس پریمیوم بلک بزرگترین هتل است.

 

 

ریکسوس سان گیت ( RIXOS SUNGATE )

و اما پیشنهاد ما ……

برای سفر به این هتل های لوکس ، زیبا و خاص آنتالیا و مشاهده پکیج این هتلها  اینجا کلیک کنید . برای دیدن پکیج های متنوع و کامل تور آنتالیا با بهترین قیمت و پرواز اینجا کلیک کنید.